Telefon

+48 782 508 182

Godziny przyjęć

Pn - Pt: 8:00 - 18:00

 1.  RODO – rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1),

 2. Administrator Danych

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest med Plus Gabinet Rehabilitacji Jacek Rosiński z siedzibą w Wieluniu przy Os. S. Kard. Wyszyńskiego 14B/4A, NIP 8321978305, REGON 101818432, zwany dalej „Administratorem”. Administrator danych to podmiot, który decyduje o przetwarzaniu danych osobowych, który odpowiada za ich przechowywanie i wykorzystanie. Z Administratorem możesz skontaktować się bezpośrednio lub za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych osobowych, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonując pod numer 605290827.

 1. Twoje dane przetwarzane są w celu ochrony stanu zdrowia, świadczenia usług rehabilitacyjnych, medycznych, zarządzania udzielaniem, organizowaniem, monitorowaniem tych usług oraz leczenia. Podstawą prawną przetwarzania pozyskanych danych jest Ustawa z dnia 6 listopada 2008r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.

 2. Zapewniamy, że Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów. Nie udostępniamy Twoich danych innym odbiorcom oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa.

 3. Przekazanie nam Twoich danych osobowych jest wymogiem ustawowym, dotyczy każdego Pacjenta, wobec którego realizujemy cele opisane w punkcie3.

 4. O ile dopuszczają to obowiązujące przepisy, przysługuje państwu prawo do:

 • Dostępu do Swoich danych osobowych, które znajdują się w naszym posiadaniu, celów ich przetwarzani, a także informacji o administratorze danych(administratorach) danych oraz podmiotach, którym mogą być one ujawnione.

 • Wycofania swojej zgody w dowolnym czasie, jeżeli Państwa dane osobowe są przetwarzane na podstawie dobrowolnej zgody.

 • Aktualizacji lub poprawiania swoich danych osobowych tak, aby były one zawsze prawidłowe.

 • Złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

 • Żądania do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych.

 • Przenoszenia swoich danych osobowych do innego administratora danych.

 • Wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

 1. Administrator nie zamierza przekazywać Państwa danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.

 2. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres wyznaczony właściwym przepisem prawa: Ustawa z dnia 6 listopada 2008r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.

 3. W oparciu o Państwa dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

 4. Niniejsze zasady prywatności są regularnie przeglądane i aktualizowane.

 

Aktualności

Wszystkie aktualności

Współpracujemy

Image HTML map generator