Telefon

+48 782 508 182

Godziny przyjęć

Pn - Pt: 8:00 - 18:00

Drodzy Pacjenci,

W związku z zagrożeniem koronawirusem SARS - COV - 2, który wywołuje chorobę COVID - 19, pojawiającymi się komunikatami i zapytaniami od Was, pragniemy poinformować że na dzień dzisiejszy gabinet pracuje normalnie, przyjmując zapisanych na wizyty pacjentów. Na chwilę obecną ani organ nadzorujący praktyki fizjoterapeutyczne jakim jest Krajowa Izba Fizjoterapii, ani Główny Inspektorat Sanitarny, czy Ministerstwo Zdrowia nie wydały komunikatów wzywających do zamykania gabinetów świadczących usługi z zakresu fizjoterapii. Jednak mając na uwadze powagę sytuacji, bezpieczeństwo, oraz zdrowie pacjentów i nas samych śledzimy na bieżąco każdy wydany komunikat i wdrażamy zalecane procedury. W związku z powyższym:

1. Przypominamy, że przestrzeganie zasad higieny i dbałość o dezynfekcję sprzętu, pomieszczeń nie jest w gabinecie niczym nowym, a normą. Aktualnie częściej poddajemy dezynfekcji klamki, włączniki, wieszaki, blaty, krzesła. Udostępniamy w miejscu ogólnodostępnym dla pacjenta dodatkowy pojemnik z płynem dezynfekującym.

2. Prosimy, aby Pacjenci pojawiali się nie wcześniej jak 5-10 min. przed wyznaczoną godziną wizyty.

3. W przypadku złego samopoczucia, przeziębienia, kataru, kaszlu, gorączki bądź innych niepokojących objawów prosimy o telefoniczne odwoływanie wizyt.

4. W przypadku pobytu w ostatnich dniach poza granicami kraju, bądź kontaktu z osobami z bliskiego otoczenia, które poza granicami kraju przebywały również prosimy o telefoniczne odwołanie wizyty.

5. Jeśli ktoś z bliskiego otoczenia ma obecnie podejrzenie zarażenia koronawirusem również zalecamy zrezygnowanie z wizyty i prosimy o telefoniczne odwołanie wizyty.

Jeżeli pojawią się jakiekolwiek nowe komunikaty, bądź zaostrzenia będziemy Państwa na bieżąco informować. Póki co apelujemy o zachowanie spokoju i stosowanie się do ogólnie wydawanych zaleceń.

Aktualne, oficjalne i wiarygodne informacje na temat nowego koronawirusa SARS - COV - 2 wywołującego chorobę COVID - 19 oraz informacje jakie zachować środki ostrożności i jak postępować w przypadku podejrzenia zakażenia znajdą Państwo na stronie :

www.gov.pl/web/koronawirus

Aktualności

Wszystkie aktualności

Współpracujemy

Image HTML map generator